Organizatorzy zapraszają na szóstą edycję Maratonu na Orientację - Oriento Expresso. W ramach zawodów uczestnicy będą mogli wybrać jedną z czterech tras :

  • TP10 – zwana również trasą rodzinną. Dopuszczamy tutaj start w kilka osób. Idealna trasa dla osób rozpoczynających swoją przygodę z biegami na orientację, jak i dla rodzin chcących spędzić czas w gronie najbliższych.
  • TP25 – trasa sportowa, dla osób chcących poznać smak prawdziwej przygody, a także dla tych co lubią szybką i ostrą rywalizację. 
  • TP50 – trasa sportowa, zaliczana do Pucharu Maratonów na Orientację. Dystans przeznaczony dla najwytrwalszych zawodników.
  • TR50 – trasa rowerowa, dla wszystkich amatorów dwóch kółek. Szacunkowy dystans to 50 km. 

Zawody odbędą się 16 września z bazą w Ruchocicach. Oriento Express wchodzi w skład Pucharu Maratonów na Orientację, więcej informacji na :

 

www.pmno.pl

www.orientoexpresso.pl

 

Wydarzenia turystyczne

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.