W Walentynki ruszyły zapisy na tegoroczny bieg po schodach Sky Tower we Wrocławiu. Aby zawalczyć o Mistrzostwo Polski uczestnicy muszą pokonać 49 pięter wieży, czyli 1142 stopnie schodów.

Bieg odbędzie się 26 maja w godzinach 10:00-18:00 na terenie obiektu Sky Tower przy ul. Powstańców Śląskich 95. Nowością w tym roku będzie rywalizacja strażaków w mundurze oraz bez munduru bojowego.

Celem biegu jest promocja miasta, sportu oraz samego kompleksu Sky Tower jako najwyższego obiektu usługowo-mieszkalnego w Polsce. Każdy zawodnik otrzyma pakiet startowy, który zawiera koszulkę, bawełnianą torbę, numer startowy oraz medal na mecie. Dodatkową nagrodą dla każdego, kto ukończy bieg, jest niezapomniany widok na panoramę Wrocławia.

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław. Udział w biegu jest płatny.sky tower run

Więcej informacji na oficjalnym facebookowym wydarzeniu oraz na www.skytowerrun.pl.

 

Autorka tekstu : Katarzyna Lasocka

www.morizon.pl

 

DodajArtykul

Wydarzenia sportowe

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.