Czy marzyliście kiedyś o wyjątkowym wyjeździe na weekend z ukochaną osobą do pięknego hotelu spa nad morzem? Warto by chociaż raz takie marzenie zrealizować. Wierzymy, że taki wyjazd pomoże Wam na długo "naładować baterie" i odpocząć abyście mogli z nowymi siłami wrócić do swoich codziennych zajęć w miejscu, w którym mieszkacie.

Hotel spa w Kołobrzeg czeka na Was

Jedną z ciekawszych ofert, jakie możemy Wam zaproponować na taki wypad jest pobyt w czterogwiazdkowym Hotelu Leda w Kołobrzegu. Taki hotel dla dorosłych nad morzem, a dokładniej pobyt w takim hotelu może być na przykład niezłym prezentem na rocznicę ślubu. Będzie i pięknie i romantycznie, a brak dziecięcego hałasu sprawi, że odpoczniecie nie tylko fizycznie ale też i duchowo.

Co oferuje hotel Leda w Kołobrzegu?

Na miejscu zastaniecie cudownie urządzone pokoje z wygodami takimi jak klimatyzacja czy dostęp do Internetu. Oprócz tego skorzystacie z basenu albo z zabiegów i rytuałów w strefie spa&wellness. Kucharze w tutejszej restauracji postarają się bardzo abyście byli zadowoleni z posiłków.

Jak zaplanować weekend we dwoje nad morzem?

Oczywiście wszystko zależy przede wszystkim od Waszych upodobań. Także od pogody czy pory roku. W ciągu dnia pójdziecie na plażę. Jeśli nie lubicie leżenia plackiem na słońcu, to możecie pójść na spacer brzegiem morza. Fale muskające stopy, a także piasek pod nogami sprawią Wam naturalny masaż i relaks. Późniejszym popołudniem można zamówić sobie jakieś zabiegi lub rytuały w strefie spa, a wieczorem skorzystacie na przykład z basenu.

Co można robić w Kołobrzegu?

Kołobrzeg jest dużymi znanym miastem nadmorskim. Jest tu bardzo dużo różnego rodzaju atrakcji. Jeśli pogoda pozwoli warto wybrać się też na przykład na rejs wycieczkowym statkiem. Najlepiej o zachodzie słońca. Są także miejsca takie jak parki, muzea czy galerie.

W sklepach z pamiątkami znajdziecie bursztynowe ozdoby. Natomiast liczne kawiarnie zapraszają na lody, kawę, lemoniadę i pyszne ciasta.

Czas na pewno minie Wam szybko. Może nawet zbyt szybko, ale przecież można tu jeszcze powrócić.

Turystyka

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.