Rejs tematyczny można odbyć po wodach Szczecina, co jest niezapomnianą przygodą. Podczas rejsu można podziwiać panoramę miasta i relaksować się ze znajomymi.

Rejsy statkiem w Szczecinie po Odrze

Turyści przyjeżdżają do Szczecina na urlop, by wypoczywać na plaży, al. przy okazji skorzystać z wielu atrakcji. Stąd odpływają promy do Szwecji, co jest doskonałą okazją, żeby zwiedzić miasto Sassnitz. Będąc w Szczecinie warto odbyć rejs statkiem po Odrze, podziwiając piękne widoki miasta z innej perspektywy. Podczas wycieczki po Odrze można zobaczyć ważne punkty na lądzie. Do największych atrakcji należą: Wały Chrobrego, które są znane ze swojego pięknego bulwaru i imponujących budynków.

Można zobaczyć też olbrzymie statki, kontenery, nabrzeża przeładunkowe oraz unikalną infrastrukturę portową. Rejsy po Odrze są okazją, by podziwiać Stare Miasto oraz nowoczesne zabudowania przepięknego Szczecina. Rejsy statkiem oferują relaks, zapewniając niezapomniane wrażenia i niepowtarzalny klimat. Warto wybrać się na godzinny rejs Odrą, by spędzać czas na świeżym powietrzu.

Rejs tematyczny po wodach Odry

Niezależnie od tego czy ktoś mieszka na co dzień w Szczecinie lub przyjeżdża tu na urlop, powinien wsiąść na statek, by odbyć rejs tematyczny, który jest ciekawszy niż pływanie po morzu. Na pokładzie statku czeka szereg atrakcji. Można się wybrać się na rejsy:  

  • Z winem w tle – wyjątkowa podróż w krainę historii spod znaku gryfa, dawnych zakonów, wojów i buntowników.Podczas dwugodzinnego rejsu można degustować wina z Pomorza Zachodniego, a opowieści o nich przedstawia Tomasz Duda, doświadczony przewodnik turystyczny,
  • Zielone Zakątki Odry – dwugodzinna przygoda pozwala na podziwianie Szczecina od strony wody, odkrywając nowe perspektywy miasta! Jest to przejażdżka po rzece Świętej, gdzie otoczy pasażerów dzika natura. To wyjątkowy sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi i rodziną,
  • Rejs do betonowca –rejs do wraku betonowca w towarzystwie doświadczonej przewodniczki miejskiej, Joanny Wachnik. Wyprawa do legendarnego wraku, to bardzo ciekawa oferta również dla dzieci, bo Joanna Wachnik przedstawia lokalne historie i opowieści,

Podsumowanie: rejs tematyczny

Statek Joanna oferuje rejsy po Odrze oraz jej odnogach oraz jeziorze Dąbie. Warto wybrać się w rejs tematyczny, który prowadzi wzdłuż malowniczej trasy przez port i rzekę Świętą, do urokliwego jeziora Dąbie. Organizowane są również inne ciekawe rejsy: do betonowca, Zielone Zakątki Odry czy Z winem w tle. Aby uczestniczyć w rejsie, trzeba przyjechać do Szczecina.

Turystyka

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.