Co jest ważne, aby wypocząć wspólnie z najbliższymi? Oczywiście komfortowe noclegi, bliskość przyrody i atrakcje dla wszystkich członków rodziny. Takie idealne warunki znajdziecie w kompleksie wypoczynkowym Olandia w Krainie 100 Jezior na pograniczu Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej. Z pewnością warto poznać lepiej to niezwykłe miejsce.

Historyczne zabudowania i wspaniała panorama

Olandia leży we wsi Prusim nad brzegiem Jeziora Kuchennego, nieopodal Sierakowskiego Parku Krajobrazowego. Okolica słynie z wielu malowniczych jezior, pachnących igliwiem lasów. Kompleks wypoczynkowy urządzono w zabudowaniach odrestaurowanego folwarku, który przypomina zabudowania osadników olenderskich. Są tu romantyczne wiatraki, a pokoje noclegowe urządzono w budynkach dworu i spichlerza. Jak przystało na folwark, jest też stadnina koni i mini zoo ze zwierzętami wiejskimi. Kompleks sąsiaduje z plażą i malowniczymi trasami spacerowymi nad brzegiem jeziora. 

Olandia – Twój wymarzony urlop

To idealne miejsce na letnie plażowanie i kąpiele, na piesze wędrówki i wieczorne ogniska biesiadne. Co więcej, w kompleksie znajduje się też Spa, saunarium z jacuzzi oraz przeszklony basen z widokiem na jezioro i otaczający je las. Zaintrygował Cię opis Olandii? Sprawdź szczegóły oferty pod linkiem https://www.olandia.pl/. Przekonasz się, że to niezwykłe miejsce, w sam raz na wymarzone rodzinne wczasy. Cała rodzina będzie się znakomicie bawiła i odpoczywała, bo Olandia to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi.

Atrakcje dla dorosłych i dla dzieci

Atrakcje dla dorosłych to m.in. zabiegi w SPA i relaks w jacuzzi i saunie. Sprawdź ofertę basenu pod linkiem https://www.olandia.pl/basen. Olandia oferuje także degustację wina w miejscowej winiarni. Serwowane wina pochodzą z najdalszych zakątków świata, a na zakąskę podaje się deskę lokalnych serów. Restauracja Olenderskie Smaki zadba o to, aby każdy gość posmakował regionalnej i tradycyjnej kuchni. Dla najmłodszych przygotowano specjalnie menu i ofertę atrakcji. Dzieciaki szaleją na świetlicy, w brodziku na basenie i na placu zabaw. Karmią zwierzęta w mini zoo, uczą się jazdy konnej. 

Wczasy w Olandii to też okazja do różnych aktywności ruchowych. W kompleksie jest również pole golfowe i kort tenisowy. Prócz tego goście mogą pływać kajakami i rowerkami wodnymi, wędrować z kijkami trekkingowymi i jeździć rowerami. Taki urlop to same korzyści dla zdrowia, nastroju i mnóstwo pięknych wspomnień.

Turystyka

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.