Warszawa jest miejscem niezwykle pięknym, pełnym muzeów i zabytków. Jednak po godzinach zwiedzania, zarówno rodzice, jak i dzieci mają ochotę udać się w miejsce, w którym także będą dobrze się bawić, a jednocześnie aktywnie spędzać czas. Jeżeli takiego szukacie, to koniecznie skorzystajcie z naszej rady, gdzie miło spędzić czas.

Zabawy dla całych rodzin w Summer Playground 

Zwiedzanie miasta z dziećmi dla każdego rodzica może być bardzo męczące. Po dniu pełnym wrażeń warto udać się w miejsce, w którym będziecie fantastycznie się bawić i naprawdę aktywnie spędzać czas, a do tego spróbujecie ciekawych atrakcji wodnych.

Na dorosłych czeka szereg wodnych sportów, których warto spróbować. Można wybrać np. flyboarding, czyli latającą deskę. Napędzany skuter wodny bardzo wysoko się wzbija, bo aż do 8 metrów nad wodą, dzięki czemu odnosicie wrażenie, że latacie!

Oczywiście możecie także spróbować zabawy na wodnym torze przeszkód. To aż 7 tys. m² wyśmienitej zabawy. Do wyboru macie łatwiejszą lub trudniejszą trasę. Wszystko zależy od Waszych umiejętności, ale też od tego, jak ekstremalną przygodę chcecie przeżyć.

Jeżeli uwielbiacie czuć adrenalinę, to koniecznie wypróbujcie wakeboard, czyli sport, w którym ślizgacie się na desce po powierzchni wody. Co istotne, nie musicie mieć doświadczenia czy umiejętności, by świetnie się bawić.

Kolejną atrakcją, która zasługuje na uwagę jest deska SUP. Pływanie z użyciem takiej deski wymaga od Was wyłącznie koordynacji ruchowej i równowagi. Jeżeli natomiast zmęczycie się licznymi atrakcjami wodnymi, udajcie się do zielonej strefy relaksu, gdzie wypoczniecie i nabierzecie siły na dalsze atrakcje. 

Super atrakcje dla młodszych i starszych dzieci 

Każdy rodzic wie, że dzieci naprawdę szybko się nudzą, a zapewnienie im całego dnia atrakcji jest bardzo wymagające. Jednak wcale nie musi tak być! Wystarczy tylko zabrać dzieci do Summer Playground. Podczas, gdy Wy będziecie cieszyć się wypoczynkiem bądź wodnymi atrakcjami, Wasze dzieci będą korzystać z rozrywek pod okiem instruktorów.

Najmłodsze pociechy mogą spędzać czas m.in. w płytkim baseniku. Summer Playground to doskonałe miejsce nie tylko do zabawy, ale również do zdobycia pierwszych umiejętności w zakresie rozpoczęcia nauki pływania.

Z kolei na większe dzieci czeka szereg atrakcji. Wodny park rozrywki to miejsce, które zapewnia maluchom doskonałą zabawę. Mogą one skorzystać z wodnego toru przeszkód, który jest pełen dmuchanych zjeżdżalni.

Znajdują się tam także liczne trampoliny oraz ślizgawki, zarówno te mniejsze, jak i większe. Cały wodny park rozrywki, przystosowany jest do dzieci w różnym wieku, a nad ich bezpieczeństwem pieczę sprawują ratownicy.

Oczywiście dzieci mogą skorzystać nie tylko z wodnych atrakcji. Po przebyciu toru przeszkód, mogą udać się na plażę i poćwiczyć grę w siatkówkę lub ping ponga.

Warto jeszcze wspomnieć o parkingu, który przystosowany jest także do większych rodzinnych aut, typu SUV.

Jak więc widzicie, nie tylko najmłodsi, ale także dorośli mogą czerpać radość z atrakcji wodnych i sportów plażowych. To świetny sposób na aktywne spędzanie czasu, jednocześnie integrujący pokolenia. Wspólne aktywności sprzyjają zdrowemu stylowi życia oraz wzmacniają relacje rodzinne. Zatem nie czekacie i poznajcie ofertę Summer Playground już teraz!

     

Turystyka

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.