Maj i czerwiec to jedne z piękniejszych miesięcy w naszym kraju. Rozkwitająca przyroda cieszy oczy, robi się coraz cieplej, ale jeszcze nie ma upałów. Takie okoliczności to dobry powód, żeby właśnie w tym czasie wybrać się na turnusy rehabilitacyjne nad morze. Na miejsce pobytu szczególnie polecamy Krynicę Morską, zlokalizowaną na Mierzei Wiślanej. Znajduje się tutaj Sanatorium Zefir, które seniorzy bardzo sobie chwalą.

184015823

Turnusy rehabilitacyjne nad morzem

Turnusy rehabilitacyjne nad polskim morzem, jeszcze przed wakacyjnym sezonem, to coś w sam raz dla seniorów, którzy chcą spędzić czas w atrakcyjnym miejscu, ale z dala od dzikich tłumów plażowiczów. W maju i czerwcu dni są już długie i coraz bardziej słoneczne, ale nie ma jeszcze bardzo wysokich temperatur, które nie służą osobom w starszym wieku. Warto zaznaczyć, że jodu zawartego w morzu i w powietrzu jest w tym czasie o wiele więcej niż latem. Biorąc to wszystko pod uwagę, maj i czerwiec to najlepszy dla seniorów czas na turnusy rehabilitacyjne nad morzem.

Turnusy rehabilitacyjne w Krynicy Morskiej

Krynica Morska to wyjątkowo atrakcyjne miejsce na turnusy rehabilitacyjne. Ma niezwykle urokliwe, długie, piaszczyste plaże z białymi, wysokimi wydmami. Miejscowość z obu stron otacza woda, ponieważ znajduje się ona pomiędzy Zalewem Wiślanym a Zatoką Gdańską. Krynica Morska szczyci się bardzo czystym powietrzem. Podczas turnusów rehabilitacyjnych można robić wycieczki na dwóch kółkach do sąsiednich miejscowości, ponieważ przez całą Mierzeję wiedzie ścieżka rowerowa oferująca przepiękne widoki. Jeśli do tego wszystkiego dodamy pobyt w cieszącym się popularnością wśród seniorów Sanatorium Zefir to okaże się, że turnusy rehabilitacyjne właśnie w Krynicy Morskiej to świetny wybór.

214426847

Turnusy rehabilitacyjne  zalety Sanatorium Zefir

Turnusy rehabilitacyjne w Sanatorium Zefir polecane są seniorom ze względu na położenie tego obiektu. Od morza dzieli go tylko 300 metrów, więc nawet osoby mające problem z poruszaniem się czy osłabione będą mogły bez przeszkód cieszyć się widokiem Bałtyku i morskim powietrzem. Sanatorium zlokalizowane jest na wąskim pasie lądu wśród pięknych lasów. Schorzenia, jakie można tutaj leczyć w trakcie turnusów rehabilitacyjnych to między innymi choroby układu oddechowego oraz alergie.

188258136

Turnusy rehabilitacyjne pokoje w Sanatorium Zefir

Goście przybywający na turnusy rehabilitacyjne do Sanatorium Zefir mogą być zakwaterowani w pokojach 1 lub 2 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażonych w lodówkę, telewizor, czajnik bezprzewodowy i balkon. Sanatorium Zefir przystosowane jest dla osób z niepełnosprawnościami, posiada windę i podjazdy. Z większości pokoi można podziwiać wspaniałe widoki. Od zachodu widać słynną krynicką Latarnię Morską, od południa Zalew Wiślany, a od północy mamy widok na pełne morze.

Turnusy rehabilitacyjne w Sanatorium Zefir pomogą seniorom nie tylko podreperować swoje zdrowie, ale też spędzić ciekawie i aktywnie czas w pięknej lokalizacji oraz w gronie innych seniorów. Zachęcamy do zarezerwowania miejsca w Sanatorium Zefir w Krynicy Morskiej już teraz, żeby zagwarantować sobie miejsce na najbliższe turnusy rehabilitacyjne.

Turystyka

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.