Czy myślenie o mapach świata sprawia, że przenosisz się na lekcję geografii, przypominasz sobie surową nauczycielkę i pytania o dorzecza Nilu? Jeżeli tak, to pora odświeżyć swoje wyobrażenia. Chociaż dawniej służyły głównie celom podróżniczym i wojennym, obecnie mapy świata stanowią świetną dekorację do salonu, biura lub dziecięcego pokoju. Wielkoformatowe fototapety z mapami świata pozwalają natomiast połączyć miłość do podróżowania z atrakcyjnym wystrojem wnętrz. Przekonaj się, jakie wzory będą dla Ciebie najlepsze.

Poszukujesz mapy świata, państwa lub miasta? Interesujesz się mapami kolejowymi, politycznymi, typograficznymi, rolniczymi lub mapami przygodowymi w stylu retro? Chciałbyś, aby mapy na ścianę zawierały szereg użytecznych informacji, pomagając w nauce? A może najbardziej doceniasz proste, minimalistyczne wzory, które możesz wykorzystać do udekorowania biura lub salonu?

1. Mapy świata do salonu

zdjecie1

Estetyczne mapy świata świetnie sprawdzą się w salonie. Aby wybrać do niego odpowiedni wzór, warto skupić uwagę na designerskich mapach w stylu retro, minimalistycznych wzorach w jasnych kolorach lub nowoczesnych mapach miast.

2. Mapy świata do biura

zdjecie2

Trudno o lepszy sposób na podkreślenie międzynarodowego charakteru firmy, niż umieszczenie na ścianie biura fototapety z mapą świata. Takie tło znakomicie sprawdzi się w czasie rozmów z klientami i wideokonferencji, przywodząc na myśl dalekie biznesowe podróże.

3. Mapy świata do dziecięcego pokoju

zdjecie3

Jeżeli podobnie jak inni rodzice pragniesz, aby wystrój dziecięcego pokoju sprzyjał rozbudzaniu zainteresowań najmłodszych domowników, zastanów się nad zawieszeniem na ścianie przyjaznej mapy świata. Mapa geograficzna stylizowana na mapę skarbów, mapa kontynentów z edukacyjnymi informacjami i rysunkami zwierząt, a może estetyczna mapa, a może mapa polityczna - co najbardziej przypadnie do gustu Twojemu dziecku?

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem Aplip.
https://aplip.pl/

Turystyka

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.