Dolina rzeki Wkry to niezwykle malownicze miejsce w północnej części Mazowsza. Walory przyrody połączone z niezwykle wygodnym dojazdem z Warszawy sprawiają, że okolice te są nadzwyczaj chętnie odwiedzane przez turystów. Ponadto spokój i cisza gwarantują tu wypoczynek z dala od zgiełku.

UROKI DOLINY WKRY

Wkra to piękna i ważna rzeka w centralnej Polsce, ma około 249 kilometrów długości. Przepływa przez województwo mazowieckie i jest dopływem Narwi, do której dopływa na wysokości Nowego Dworu Mazowieckiego. Jest ważną drogą wodną w regionie, zaopatrującą w wodę rolnictwo i przemysł, a także oferującą możliwości rekreacji dla mieszkańców i turystów. Rzeka słynie z czystych wód i malowniczych krajobrazów, dzięki czemu jest popularnym miejscem do wędkowania, pływania łódką i kajakarstwa. Stanowi dom dla wielu dzikich zwierząt, w tym wydr, bobrów i wielu gatunków ryb. Rzeka jest ważnym siedliskiem zarówno dla gatunków ptaków wędrownych, jak i osiadłych, co czyni ją popularnym miejscem dla obserwatorów ptaków.

DOSKONAŁY KLIMAT DLA BIZNESU

Decydując się na pobyt w dolinie Wkry warto postawić na BoniFaCio SPA & Resort w Sochocinie. Hotel organizuje imprezy integracyjne dla firm oparte o autorskie pomysły. Warto wybrać się na spacer po okolicy hotelu oraz odwiedzić strefę basenów. To świetne miejsce także dla spotkań biznesowych, szkoleń, czy konferencji. Z pewnością znaleźć tu można najlepsze sale konferencyjne pod Warszawą. Dostosowane do wszelkich potrzeb sześć nowoczesnych sal oraz piękna okolica sprawiają, że każde szkolenie musi się udać.

AKTYWNY WYPOCZYNEK DLA KAŻDEGO

BoniFaCio SPA & Resort oferuje możliwość aktywnego wypoczynku o każdej porze roku. Poza basenem można zdecydować się na zajęcia sportowe z trenerami. Dla wielbicieli przyrody są do wyboru aktywności na łonie natury - są tu doskonałe warunki do jazdy rowerem, czy biegania. Po aktywnościach warto wybrać się do restauracji hotelowej. Restauracja Żurawia, która posiada certyfikat Slow Food idealnie zaspokoi kulinarne potrzeby.

DodajArtykul

Turystyka

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.