eKonto

Konto, które samo oszczędza nawet na 6,5% i bonus do 450 zł! Dodatkowo: 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta, 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce od 100 zł, 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą, 0 zł za kartę przy wykonanych nią transakcjach za min. 350 zł miesięcznie

Otwórz konto tutaj:

eKonto

 

Konto 360°

Zyskaj nawet 500 zł z nowym kontem w Banku Millennium:
200 zł za założenie konta Millennium 360°, zamówienie karty do konta, wyrażenie zgód marketingowych i zgody dotyczącej usługi Zwroty za zakupy, aktywację aplikacji mobilnej banku i zapłacenie min. 5 razy kartą do konta, zasilenie konta 1000 zł w ciągu pierwszych 10 dni po otwarciu konta 300 zł za zasilanie konta kwotą min. 1000 zł i dokona min. 5 transakcji kartą debetową do konta w każdym z 3 miesięcy wymienionych w regulaminie. Konto w promocji można otworzyć do 31.10.2022 r.

Otwórz konto tutaj:

Konto 360°

 

Konto bez Granic

Konto bez Granic PKO BP to: 0 zł za wypłaty gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, 0 zł za obsługę karty debetowej, 0 zł za zlecenie stałe oraz polecenie zapłaty, 0 zł za wypłatę gotówki do 300 zł (Cashback) w punktach usługowych i handlowych oznakowanych symbolem Visa cash.

Otwórz konto tutaj:

Konto bez Granic

Turystyka

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.