Szczyrk to malutka miejscowość w województwie śląskim, która jednak pomimo niewielkiej powierzchni i liczby mieszkańców, jest częstym wyjazdowym wyborem - weekendowym czy wakacyjnym. Oczywiście wynika to z faktu, że jest to górska miejscowość, położona w Beskidzie Śląskim i otoczona dwoma masywami górskimi - Klimczoka i Skrzycznego. Tak atrakcyjna lokalizacja zapewnia wiele możliwości spędzania wolnego czasu - i latem, i zimą. Zobacz, gdzie warto się zatrzymać i z jakich atrakcji skorzystać, wybierając się do Szczyrku.

Nocleg w Szczyrku

Wybór odpowiedniego miejsca noclegowe jest bardzo ważnym aspektem każdego wyjazdu. Pomaga to w dobrym odpoczynku i zapewnia komfort, tak potrzebny podczas górskich eskapad - powrót do eleganckiego, dobrze wyposażonego pokoju pomaga w ładowaniu baterii i regeneracji. Częstym wyborem, na jaki decydują się miłośnicy górskich przygód, sprawdzający, jak wyglądać ma ich wymarzony nocleg w Szczyrku, są odpowiednio wyposażone hotele, aparthotele i ośrodki wypoczynkowe. Gwarantują one pewien komfort odpoczywania, zapewniając często także codzienne śniadania oraz dostęp do Strefy Wellness czy SPA, znajdujących się na terenie danego obiektu. Pozwala to na idealne połączenie aktywnego wypoczynku w górach z pewnymi wygodami, czyli np. śniadaniem, które doda sił przed wyjściem na szlak lub dostępem do jacuzzi, pomagającym odprężyć się po górskich przygodach.

Spełnianie marzeń w Szczyrku

Wyjazd w góry to, jak powszechnie wiadomo, okazja do aktywnego odpoczynku. Jednak wiele osób kojarzy wyjazd z okazją do spełniania marzeń, co z kolei przekłada się na niezapomniane atrakcje, emocje i wspomnienia, które pozostają w pamięci na długie lata. Jaką atrakcję warto wybrać, decydując się na wyjazd do górskiego miasteczka? Ciekawą decyzją pozostaje niezmiennie niezapomniany lot paralotnią w Szczyrku, oferujący powietrzne emocje i spełnienie marzeń. Okazja do oderwania się od ziemi i podziwiania niezapomnianych górskich widoków z perspektywy ptaka zawsze wzbudza emocje i jest ciekawym pomysłem na urozmaicenie wyjazdu do Szczyrku.

DodajArtykul

Pogoda w Polsce

Turystyka

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.