Lato zachęca do licznych wyjazdów nad jeziora, stawy i inne kąpieliska, w które nasz kraj obfituje. Z drugiej strony rosnąca ilość basenów i SPA w Polsce sprawia, że z relaks związany z wodą dostępny jest przez cały rok.  Aby móc w pełni komfortowo korzystać z miejsc kąpielowych warto zaopatrzyć się w wygodne i sprawdzone ubrania. Przedstawiamy produkty, które pozwolą w pełni korzystać z uroków wypoczynku.

Stroje kąpielowe

Dobrze dopasowane kostiumy kąpielowe pozwalają rekreacyjnie korzystać z wypoczynku. Wygodny strój jednoczęściowy gwarantuje nieskrępowane ruchy podczas pływania, dwuczęściowy idealną opaleniznę. Wypoczynek nad wodą to również szereg innych aktywności - spacery na plaży, bieganie, czy gra w siatkówkę plażową. Warto zatem wybrać taki strój kąpielowy, który będzie idealnie dopasowany.

Kąpielówki męskie

Dla panów komfortowa aktywność nad wodą jest szczególnie ważna. Kąpielówki męskie mają zastosowanie na basenach, czy kąpieliskach. Szorty do kąpieli, czy spodenki kąpielowe męskie są doskonałym rozwiązaniem na plaży, gdzie dominuje ruch i aktywność fizyczna. Sprawdzają się także w kąpieli, nawet w morzu. 

Klapki damskie

Nieodłącznym wyposażeniem przy okazji wyjazdu nad wodę są klapki damskie. Gwarantują bezpieczeństwo i wygodę dla stóp podczas poruszania się na plaży, czy basenie. Ważny jest także ich desing oraz przeznaczenie. Klapki sportowe damskie dają szerokie zastosowanie - od ochrony stóp do aktywności sportowej. 

Baseny i kąpieliska w Polsce

Kąpieliska w Polsce, to nie tylko Bałtyk i jeziora. W 2020 roku niedaleko Warszawy - w Mszczonowie został otwarty największy park wodny w Europie - Park of Poland. Liczba SPA i aquaparków w Polsce stale rośnie. Oznacza to, że korzystanie z atrakcji wodnych dostępne jest cały rok. Stroje kąpielowe, kąpielówki i klapki są zatem nieustannie potrzebne. 

 

DodajArtykul

Pogoda w Polsce

Turystyka

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.