Nastoletnia jest już historia tekstu turystycznego o Muszynie, który zaczyna się: "Czy Muszyna to tam, gdzie wrony zawracają? Nie, Muszyna to tam, gdzie wrony dowiadują się, co jest dalej!"Muszyna to prowincjonalna miejscowość, z dala od zgiełku i hałasu. Dzięki szerokiemu strumieniowi pieniędzy unijnych, stała się modną miejscowością spacerową.Trasy spacerowe zostały wzbogacone ogrodami tematycznymi. Są wśród nich takie, które ukoją zmysły, wprowadzą w świat baśni i legend, a nawet pozwolą odkryć mitologię starogrecką.Kolejną trasą może być historyczna - przenosząca do XVI wieku i Państwa Muszyńskiego. Zwieńczeniem trasy pieszej są Muszyńskie Ogrody Biblijne, zwane też Ziemią Święta na  Sądecczyźnie.

Kraina Księcia Popradu to oferta miłej wycieczki po Muszynie. Z myślą o rodzinach, grupach znajomych, parach czy singlach - dla szukających odpoczynku i pełnej inspiracji spędzonego w Muszynie czasu.

Gdzie?
Zbieramy się przy "Misiu" zaraz za mostem na Zapopradziu w Muszynie.
Dla dzieci?
Tak, dzieci w cenie otrzymują kreatywną mapkę z naklejkami. Dorosłym tworzy się klimat do odpoczynku.

Szczegóły na:
www.spacerpomuszynie.pl

Do zobaczenia w Muszynie!
Baba z gór

https://babazgor.pl/muszyna/sadeckie

 

Atrakcje turystyczne

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.