Lato w Parku Kulturowym Mieście Tkaczy w Zgierzu z przewodnikiem. Wszystkich Państwa, którzy odwiedzą Miasto Tkaczy tego lata zapraszamy na spacery z przewodnikiem po idealnym, biedermeierowskim mieście, zaprojektowanym w 1821 roku w oparciu o Umowę Zgierską. Najlepiej zachowana w Europie, zwarta zabudowa domów tkaczy z początku XIX wieku czeka na Państwa wizytę.

Trasę spaceru i godzinę spotkania ustalamy indywidualnie zgodnie z Państwa oczekiwaniami.Zapraszamy również indywidualnych zwiedzających, dla których wartością jest poznawanie i odkrywanie nowych, niezwykłych miejsc. Do Państwa dyspozycji oferujemy również pokoje gościnne w Hostelu i przepyszną kawę z szarlotką w Cafe Bistro.

Zwiedzanie od poniedziałku do piątku.
Wstęp bezpłatny
Wystarczy zadzwonić tel 42 714 32 91
lub napisać Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tekst i zdjęcie pochodzą ze strony www.miastotkaczy.pl

 

Miasta

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.