Jastarnia - miasteczko na Mierzei Helskiej, kurort nadmorski z sześcioma letnimi kąpieliskami morskimi, portem morskim i pięcioma przystaniami.
Znajduje się tutaj latarnia morska i lądowisko, oraz czterogwiazdkowy hotel spa „Dom Zdrojowy”. Jastarnia poza plażą oferuje wiele dodatkowych atrakcji godnych uwagi : park linowy, -Muzeum-Chata Rybacka, -schrony bojowe “Sęp” “Saragossa” i inne obiekty militarne dostępne dla turystów, -Góra Libek, najwyższa wydma piaszczysta na tym terenie, wysokości 12,5m n.p.m.,a prowadzi do niej ścieżka przyrodnicza z Kuźnicy. Przy ul.Świętopełka 3 znajduje się wieża widokowa.Gorąco polecam wybrać się na spacer do portu, o świcie. Niesamowity klimat - gwarantowany.

 

Autorka zdjęć oraz tekstu :

Katarzyna Krajewska

Strona autorki - www.fotofiszka.eu

Miasta

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.