Podróżując po karkonoskich szlakach warto odwiedzić Karpacza – miasto zaliczane do jednego z najbardziej znanych ośrodków turystycznych tych okolic. Jeżeli ktoś chce ruszyć na górskie szlaki, czeka na niego Śnieżka, a górskiego klimatu dostarczą całe Karkonosze. Miasto jest pełne niesamowitych atrakcji, lecz nie jest przepełnione turystami. Wybierając się tu zatem należy poszukać najlepszy hotel w Karkonoszach.

ATRAKCJE KARPACZA

Samo karkonoskie miasteczko jest pełne atrakcji, co pozwola spędzać tutaj zarówno czas aktywnie, jak i na odkrywaniu ciekawych miejsc. Najbardziej sztandarowymi atrakcjami Karpacza są Świątynia Wang - jedyny taki kościół w Polsce, zapora na Łomnicy, tor saneczkowy, miejsce anomalii grawitacyjnej, park miniatur, a także liczne skałki i wodospady. Karpacz to znakomita baza wypadowa na karkonoskie szlaki - ze Śnieżką na czele.

U STÓP ŚNIEŻKI

Należąca do Korony Gór Polski Śnieżka, jest niekwestionowaną królową Sudetów. Grzechem jest być w Karpaczu i nie wejść na jej wierzchołek. Licząca 1603 m n.p.m. stanowi stały punkt na liście zarówno doświadczonych piechurów, jak i początkujących turystów. Podejście na Śnieżkę można sobie bardzo ułatwić, wybierając podjazd koleją linową.

MERCURY HOTEL SKALNY KARPACZ

Hotel Skalny Karpacz połozony jest w niezwykle malownicznym miejscu, w doskonałej lokalizacji, około 300 metrów od centrum miasta. Porównując hotele w Karpaczu warto wybrać właśnie ten - znaleźć tu można atrakcje dla dzieci, strefę basenową oraz sale konferencyjne. Można tu nie tylko wypocząć, ale i aktywnie spędzić czas.

 

Hotele

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.