Produkcja energii elektrycznej możliwa jest na wiele sposobów. Obecnie wystarczy do tego dach własnego domu i instalacja fotowoltaiczna. Pozwala ona zamieniać promienie słoneczne na energię elektryczną. Jednocześnie fotowoltaika pozwala na magazynowanie oraz przesył energii na znaczne odległości, co zwiększa komfort życia i obniża koszty gospodarstw domowych i przedsiębiorstw.

 

DLA KOGO FOTOWOLTAIKA?

Instalacje fotowoltaiczne przeznaczone są nie tylko dla właścicieli domków jednorodzinnych, ale również dla firm i gospodarstw rolnych. Coraz częściej powstają także elektrownie słoneczne, które mogą zostać zainstalowane po indywidualnej analizie. Czy fotowoltaika jest droga? Nie musi. W uzyskaniu jej pomogą liczne dotacje i dofinansowania ze środków unijnych lub samorządowych, które wspierają rozwój ekologicznej energii. Produkcja energii elektrycznej we własnym domu wcale nie musi być kosztowna!

 

LICZNE KORZYŚCI

Instalacja fotowoltaiczna to ekologiczna energia dla Twojego domu. W 100% odnawialne źródło energii pokryje znaczącą część zapotrzebowania domu na energię. Pozwoli to ograniczyć ze środowiska emisję szkodliwych substancji chemicznych. Panele słoneczne posiadają kilkunastoletnią gwarancję producenta i wykonane są z najwyższej jakości komponentów. Wymierną korzyścią są znacznie niższe rachunki za prąd oraz dodatkowa możliwość sprzedaży prądu na zewnątrz. Instalacja fotowoltaiczna w Twoim domu, przedsiębiorstwie lub gospodarstwie rolnym, to zatem ochrona Twojego zdrowia oraz oszczędność pieniędzy.

 

JESTEŚ WŁAŚCICIELEM NIERUCHOMOŚCI W WOJEWÓDZTWIE KUJAWSKO-POMORSKIM?

Poszukujesz firmy instalacyjnej fotowoltaikę w Bydgoszczy lub okolicy? Posiadasz nieruchomość w województwie kujawsko-pomorskim, a może ciągle wyszukujesz hasła - instalacje fotowoltaiczne Bydgoszcz? Już nie musisz! Profesjonalną i sprawdzoną firmą z Bydgoszczy i okolic jest AM Group Solar. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i realizacji elektrowni słonecznych w Polsce i za granicą, co potwierdza liczne grono zadowolonych klientów. Dzięki współpracy z firmą AM Group Solar możesz skorzystać między innymi z dofinansowania Mój Prąd. Dofinansowanie z programu do wysokości 5000 zł, przyznawane jest każdemu klientowi, który zdecyduje się budowę elektrowni o mocy od 2 do 10 kW.

 

Więcej informacji oraz źródło zdjęcia - www.amgroupsolar.com

 

 

 

 

 

 

Turystyka

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.