Mikołajki to zdecydowanie radosny czas, który zwykle spędzamy w gronie najbliższych. Z tej okazji często także wręczamy ważnej osobie upominek. W końcu każda okazja jest dobra, aby okazać naszą sympatię! Zamiast tradycyjnego upominku można rozważyć inne alternatywy, np. wspólnie celebrowany czas przy smacznym posiłku. Zobacz, gdzie możesz zabrać swoją dziewczynę na mikołajkową kolację!

Wiesz, co lubi? - W takim razie nie zastanawiaj się długo!

Właściwe to najprostsze z możliwych rozwiązań, ale czasem właśnie takie wybory są najlepsze. Jeśli wiesz, w jakich smakach gustuje Twoja dziewczyna, to wybierz właśnie takie Szczecin jedzenie. Być może będzie to po prostu sprawdzona pizza, sushi, a może burgery vege - o gustach kulinarnych się nie dyskutuje, lecz konsumuje, a wiadomo z pełnym żołądkiem nawet rozmowa upływa w milszej atmosferze. Pamiętaj jednak, że z tej alternatywy skorzystaj tylko wtedy, gdy jesteś pewien na 100% co do jej oczekiwań kulinarnych - kobiety mają to do siebie, że bywają czasem przewrotne. 

Nie masz pojęcia, co lubi jeść

Nie znacie się długo i nie wiesz, co Twoja nowa dziewczyna zjadłaby chętnie na kolację? Postaw na klasykę! Okazuje się, że w Polsce wciąż jest to pizzeria. Wyjście do włoskiej restauracji wydaje się w takich sytuacjach najbardziej bezpieczną alternatywą - nawet jeśli dziewczyna nie je mięsa, to można wybrać wariant bezmięsny, a gdy jest na diecie, to w ostateczności sałatkę. Włoska kuchnia ma to do siebie, że zazwyczaj wszystkim smakuje i jest dość urozmaicona, choć to oczywiście zależy od miejsca, które wybierzesz. 

Pozwól jej zdecydować

Możesz pozwolić sobie na większy wydatek, jeśli chodzi o mikołajkową kolację? - Nie krępuj się - dziewczyna na pewno doceni to, że pozwalasz jej wybrać lokal i tym samym Szczecin jedzenie. Jeśli ma klasę, to na pewno nie naciągnie Cię na duże koszty i być może będzie chciała się zrewanżować, a Ty będziesz miał w końcu okazję dowiedzieć się, co jej tak naprawdę smakuje. 

Postaw na coś nowego

Próbowanie nowych smaków bywa bardzo przyjemne, dlatego mikołajki to też świetna okazja do tego, aby wybrać się w miejsce, w jakim jeszcze nie byliśmy. Jeśli dziewczyna lubi kulinarne niespodzianki, to będzie strzał w dziesiątkę. Możesz zamówić dla siebie i dla niej takie samo Szczecin jedzenie lub zupełnie inne dania - wtedy macie okazję wypróbować aż dwie nowe potrawy i może być to całkiem miłe doświadczenie. Takich miejsc w dużych miastach z pewnością nie brakuje. 

Domowa kuchnia i Wasze ulubione danie

Dużo ze sobą rozmawiacie i macie podobne upodobania oraz doświadczenia? A może lubicie także tę samą potrawę, którą z sentymentem wspominacie z dzieciństwa? To też jest dobry pomysł, co zjeść na mikołajkową kolację. Być może będą to babcine pierogi z jagodami lub truskawkami, a może kopytka z wołową pieczenią i surówką z zasmażaną czerwoną kapustą. Poszukaj lokalu, gdzie serwują takie domowe Szczecin jedzenie i wybierzcie się na tradycyjną polską potrawę - to także może być bardzo udana kolacja.

Turystyka

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.