Jesień to idealny czas na wspólne, rodzinne wyjazdy. Piękna pogoda, stosunkowo wysoka temperatura, wspaniały krajobrazy i przeżycia, które na nas czekają – tej propozycji po prostu nie można zmarnować. Nie zawsze muszą być to wycieczki dalekie, a często mogą być połączone z dodatkowymi atrakcjami. Na pewno nikt z rodziny nie będzie się nudził, gdy celem podróży będzie Zator w województwie małopolskim.

Zator to miejsce, w którym naprawdę wiele się dzieje. Oczywiście, miejsce to zostało rozsławione przez prawdopodobnie najbardziej popularny park rozrywki w całym kraju, czyli Energylandię, ale nie można zapominać, ze właśnie tutaj czeka na nas również Park Rozrywki Zatorland. Zator znajduje się w Dolinie Karpia, stąd wiele tutaj stawów, a sama okolica jest naprawdę piękna i urokliwa. Dodatkowo jest to idealna baza wypadowa również dla tych, którzy chcieliby wybrać się w góry i zdobyć kilka okolicznych szczytów.

Aby jednak móc korzystać ze wszystkich uroków tego miejsca, konieczny jest wybór odpowiedniego miejsca noclegowego w Zatorze – jak to zrobić i na którą opcję najlepiej się zdecydować?

Western Camp Resort – oto wyjątkowe miejsce noclegowe, pełne atrakcji z Dzikiego Zachodu

Western Camp Resort to miejsce absolutnie wyjątkowe, i trudno znaleźć podobne na terenie całej Polski. Gdy tutaj trafimy, możemy wybrać jeden z trzech rodzajów miejsc noclegowych – są to domki szeryfa, kowbojskie wozy oraz indiańskie tipi. Jak widać, już sam obiekt noclegowy może być znakomitą atrakcją i przenieść nas w zupełnie inne miejsce. Tak będzie i w tym przypadku, zwłaszcza że same miejsca noclegowe, jak i cały ośrodek są znakomicie stylizowane, i czuć tutaj ten westernowski klimat na absolutnie każdym kroku.

Western Camp Resort ma do zaoferowania niemal 600 miejsc noclegowych. Na miejscu, poza noclegami, czeka na nas także Bonanza, restauracja, w której można zdecydować się na obiad, znakomite wino, ale również doskonałą pizzę. Western Camp Resort tętni życiem, nie zabraknie tutaj wieczornych, tanecznych imprez, gdzie grają znakomicie DJ., na miejscu jest też strefa relaksu, a dla gości zostało przygotowane kino plenerowe.

zatornoclegi1

Dzięki tym atrakcjom również na miejscu żadnemu członkowi rodziny nie będzie doskwierać nuda. Jest to istotne zwłaszcza wtedy, gdyby okazało się, że nasze plany się zmieniają, pogoda nie dopisuje lub po prostu nie chcemy kończyć dnia wcześnie.

Western Camp Resort jest również idealnym miejscem dla rodziców. Doceniają oni fakt, że właśnie tutaj mogą naprawdę znakomicie odpocząć, również za sprawą animacji prowadzonych dla dzieci. Odbywają się one w niedzielę od godz. 15.00 do 21.00 – stąd rodzice mogą mieć w tym czasie naprawdę wiele czasu dla siebie, będąc jednocześnie pewnym, że ich pociechy są bezpieczne, pod czujnym okiem animatora zabaw.

Bliskość Energylandii

Wielu gości Energylandii decyduje się na noclegi właśnie w Western Camp Resort – wynika to często nie tylko ze znakomitego klimatu czy wielu atrakcji nie tylko dla najmłodszych, ale również z bliskości parku. Aby do niego dotrzeć, nie trzeba nawet wsiadać w samochód, a wystarczy zdecydować się na kilkunastominutowy spacer. Jeżeli zdecydujemy się na auto, na miejscu będziemy w kilka minut, jednak zdecydowanie nie jest to konieczne. Dzięki temu nie będziemy przejmować się parkingiem koło parku czy jego kosztami.

zatornoclegi2

Wykorzystaj Bon Turystyczny w Western Camp Resort

Western Camp Resort jest miejscem, które respektuje Bon Turystyczny. Jest on wydawany rodzinom, które korzystają ze świadczenia 500+. Na każde dziecko, które otrzymuje takie świadczenie, przypadało 500 zł, możliwe do wykorzystania właśnie w miejscach noclegowych w Polsce, w tym właśnie w Western Camp Resort. Na każde dziecko z niepełnosprawnościami, przydzielane było dodatkowe 500 zł. Bon Turystyczny można wykorzystać do końca marca 2022 roku, należy więc spieszyć się z jego realizacją.

Jeżeli chcemy przeżyć jeszcze jesienną przygodę, a jednocześnie wykorzystać Bon Turystyczny, lub jego fragment, który pozostał nam po innych, wcześniejszych wakacjach, właśnie Zator i Western Camp Resort będą znakomitym wyborem.

Turystyka

Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce „Polityka prywatności”.