Drukuj

Glamping to to połączenie stylu „glamour" i „kempingu",dzięki któremu siedząc w przestronnym całorocznym namiocie z kominkiem, zachowujesz przy sobie jednocześnie cząstkę miejskiej wygody. To spędzenie czasu nałonie natury, podziwianie widoków i obcowanie z przyrodą, a jednocześnie korzystanie z wygód, często z dodatkiem usług hotelarskich.


Herbals&SPA to ukłon w stronę tych, którzy uwielbiają spędzać wolne chwile nad polskim morzem, ale mają dość zatłoczonych resortów turystycznych i poszukują nietuzinkowego sposobu na nadbałtycki relaks. Domki znajdują się w doskonałej lokalizacji z widokiem na jezioro oraz w odległości 200 m od morza. Niektóre domki są wyniesione 5m w koronach drzew lub usytuowane są na plaży. Stylizowane na namioty.W zależności od tego, na jaki typ się zdecydujecie, poza standardowymi udogodnieniami można skorzystać z aneksu kuchennego, wypocząć w jacuzzi czy zrelaksować się przy blasku ognia bijącego z kominka lub w saunie solnej.


HTHOUSEBOATS Aby poczuć smak prawdziwego życia na wodzie, nie musisz wyruszać w daleki rejs – wystarczy wybrać się do Mielna i zamieszkać w niezwykłym pływającym domku na jeziorze. Miejski zgiełk zostawisz na brzegu, codziennie o poranku obudzi Cię delikatny szum fal, przez przeszklone ściany możesz do woli podziwiać panoramę jeziora. Do dyspozycji Gości są nowoczesne, całoroczne domy z drewna usytuowane na pomostach na jeziorze. Każdy z nich został wyposażony w telewizor z płaskim ekranem. We wszystkich domach mieści się łazienka z prysznicem i aneks kuchenny, a w domach typu superior znajduje się ponadto sauna, kominek i motorówka.

W cenie są śniadania przynoszone każdego dnia do domku.
Goście mogą bezpłatnie korzystać z pontonu z silnikiem, rowerów, tandemów i rowerków wodnych. Na miejscu dostępna jest również bezpłatna sauna na wodzie. Goście mają do dyspozycji wielofunkcyjne boisko sportowe, mały park linowy, trampolinę, plac zabaw dla dzieci, wyznaczone miejsce na ognisko oraz ogród ziołowy.

 

HT Houseboats

Domki na wodzie

                                              

 6 Marca 2, 76-032 Mielno

+48 669 855 769

www.hthouseboats.com

fb.com/hthouseboats                       

youtube.com/hthouseboats

Herbals&SPA

Domki w drzewach i na plaży

Tree & beach houses

6 Marca 2, 76-032 Mielno

+48 531 777 111

www.herbalsglamping.eu

fb.com/herbalsspa

youtube.com/herbalsspa