Nieopodal Warszawy, jednak z dala od zgiełku położona jest Lesznowola. To niewielka miejscowość, która dzięki świetnej lokalizacji zyskuje na znaczeniu i popularności. Walory te doceniają osoby lubiące przyrodę, aktywny wypoczynek, a jednocześnie dojeżdżające do pracy do Warszawy lub okolic.

Niezwykłe walory przyrodnicze

W samej miejscowości jak i w całej Gminie Lesznowola znaleźć można wiele atrakcji turystycznych oraz ciekawostek historycznych i przyrodniczych. Charakterystyczne dla tych terenów są występujące okazy pochodzącej z Ameryki Północnej Sosny Banka. Okolica składająca się z lasów, wydm oraz naturalnych zbiorników wchodzi w skład Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu.Lesznowola13

Lesznowola dostarcza rozbudowaną infrastrukturę turystyczno-rekreacyjną, o której zamarzyć mogą zwolennicy wycieczek rowerowych - pobliska Kraina Jeziorki to prawdziwy raj tworzący sieć ścieżek rowerowych przyciągających całe rodziny. W pobliżu znajdują się także lesznowolskie ośrodki jeździeckie, oferujące spacery po rozległych terenach zielonych oraz profesjonalną naukę jazdy konnej dla dzieci. Nowoczesna architektura o podwyższonym standardzie nowych osiedli spotyka się tutaj z historią - ozdobą miasta jest bowiem dwór z drugiej połowy XVIII w. Funkcjonują tu również dwa szlaki turystyczne: czerwony - łączący Lasy Kampinoskie, Nadarzyńskie i Sękocińskie. Drugi szlak –czarny prowadzi przez las wokół Magdalenki.

Miejsce warte zamieszkania

Lokalizacja jest niewątpliwie ogromną zaletą Lesznowoli. Zielona okolica przyciąga miłośników natury oraz aktywnego wypoczynku. Wielkim plusem jest wspaniałe skomunikowanie z Warszawą – stąd zaledwie kilka minut jazdy samochodem dzieli nas od stołecznej obwodnicy. Z urokliwego osiedla regularnie odjeżdża autobus, łączący mieszkańców Lesznowoli ze stacją szybkiej kolei podmiejskiej. Położenie osiedla Villa Volare zapewnia komfort codziennego życia, na który składają się bliskość sklepów, przedszkoli oraz oddalonego o 2 kilometry zespołu szkół im. Noblistów Polskich w Lesznowoli.

Mieszkania w inwestycji Villa Volare Lesznowola już w sprzedaży!

Walory Lesznowoli sprawiają, że stale wzrasta zainteresowanie zamieszkaniem tutaj, co przekłada się na powstawanie nowych nieruchomości. Wśród nich prym wiedzie inwestycja Villa Volare. Obecnie, na stale napływających do gminy mieszkańców czeka zespół nowo wybudowanych dwupiętrowych willi podmiejskich. Kameralne osiedle o nowoczesnej architekturze stanowi wymarzony adres zamieszkania dla osób pragnących odpocząć od zgiełku miasta, spędzając czas wolny na aktywnym wypoczynku.

Zespół dwupiętrowych willi podmiejskich zaprojektowany został z myślą o nowoczesnej, nietuzinkowej architekturze, która nie odbiega od najwyższych standardów dzisiejszych osiedli mieszkaniowych. Jasne, przestronne otoczenie przyciąga do siebie młode rodziny, które korzystać mogą ze wspólnych przestrzeni przeznaczonych do grillowania oraz placów zabaw. Klatki mieszczące wyłącznie 6 mieszkań gwarantują mieszkańcom willi prywatność, jednak zachowana jest tu atmosfera otwartości i życzliwości sąsiedzkiej. Metraże mieszkań zaczynają się na 22, a kończą na 69 metrach kwadratowych. To właśnie niewielkie przestrzenie, wyposażone za to w balkony lub prywatne ogródki, stanowią najbardziej atrakcyjne oferty na dzisiejszym rynku nieruchomości. Cechą charakterystyczną inwestycji Villa Volare jest natomiast ponadstandardowa wysokość mieszkań. Sufit zawieszony nawet na wysokości 4,37 m oraz duże okna nadadzą wyjątkowy klimat każdemu wnętrzu.

Zapoznaj się z ofertą ostatnich dostępnych mieszkań w inwestycji Villa Volare Lesznowola i zamieszkaj w najmodniejszej lokalizacji pod Warszawą!

Źródła :

www.lesznowola.pl

www.villavolare.pl

View the embedded image gallery online at:
http://miejscapolski.pl/turystyka/305-lesznowola#sigProIda49c9ca378

 

DodajArtykul

Pogoda w Polsce

Turystyka